Sonicwall Firewall

Network, ağ güvenliği alanında çözümler sunan Sonicwall, 25 yılı aşkın süredir dünya çapında kurum ve kuruluşları siber saldırılardan koruyor.

Kurulum, yapılandırma ve yönetim kolaylığı ile dikkat çeken SonicWall, Ödüllü gerçek zamanlı ihlal tespit ve önleme çözümleri, BT Bilişim gibi dünyanın dört bir yanındaki 18.000’den fazla iş ortağının da kaynak ve uzmanlıkları ile 1.000.000’dan fazla işletmeye ulaşarak bu firmaların email, uygulama ve veri güvenliğini sağlıyor.

Sonicwall Firewall

Sonicwall Firewall ve Tüm Ağ Güvenliği Çözümleri ile Güvendesiniz..

Her ölçekte kurum ve kuruluş için güvenilir çözümler sunan Sonicwall Firewall, ağ güvenlik duvarı çözümleri ile iş ortaklarını karşılaşabilecekleri siber tehditlerden koruyor. Büyük ölçekli işletmeler için SuperMassive serisi, orta ölçekli işletmeler için NSA serisi ve küçük işletmeleri için ise TZ serisi firewall (güvenlik duvarı) çözümlerini sunuyor.

Küçük işletmeler için önerilebilecek Sonicwall TZ serisi firewall cihazları, derin paket denetimi, çok motorlu sanal alan, kötü amaçlı yazılımdan koruma, izinsiz giriş önleme, web filtreleme ve güvenli uzaktan erişimi içermektedir. Orta ölçekli kurum ve kuruluşlar önerilebilecek NSA serisi firewall cihazları, 10 GbE arabirim içeren çok çekirdekli bir donanım mimarisi üzerine inşa edilmiş olan ayrıca uygulama zekası ve kontrolü, gerçek zamanlı görselleştirme ve WLAN yönetimi bir UTM, firewall serisidir. En büyük ağlar için konumlandırılan SonicWall SuperMassive serisi firewall cihazları ise korumalı alan oluşturma, SSL denetimi, saldırı önleme, kötü amaçlı yazılımdan koruma, uygulama tanımlama, içerik filtreleme, gerçek zamanlı tehdit yönetimi, merkezi yönetim, analitik ve raporlama özellikleri sunmaktadır.

UTM yada birleşik tehdit yönetimi olarak ta anılan firewall cihazları (güvenlik duvarı) bir çok seçenek içermesi nedeniyle ihtiyaca göre doğru konumlandırılması ve oldukça önemli. Distribütör, kanal yönetimi tecrübesine sahip BT Bilişim, Sonicwall Firewall çözümleri konusunda en güvenilir çözüm ortağı olma taahhüdü ile hizmetlerini sürdürmektedir.