Qnap Veri Depolama

Qnap, özellikle ağa bağlı depolama cihazları (NAS cihazı) üreten Taiwan, Taipei merkezli bir teknoloji markasıdır. Veri depolama, dosya paylaşımı, sanallaştırma, depolama yönetimi ve gözetim uygulamaları için kullanılan Qnap, kullanıcı dostu arayüzü sayesinde oldukça kolay kullanıma sahip, üstün performanslı, güvenilir NAS cihazları üretmektedir.

Kurumsal düzeyde işletmelerin veri depolama ihtiyaçlarını başarılı şekilde çözümlediği gibi bireysel kullanıcılar için de kusursuz multimedya deneyimi ve kişisel bulut ortamlarını oluşturabilmeleri için fırsat sunmaktadır.

Qnap Veri Depolama Nas

Çoklu bulut yedekleme, veri tekilleştirme, anında geri yükleme ve esnek senkronizasyon..

Hybrid Backup Sync, kapsamlı bir veri depolama ve felaket kurtarma planı olarak verilerinizi yerel, uzak ve bulut depolama alanlarına kolayca aktarmanız için yedekleme, geri yükleme ve senkronizasyon işlevlerini tek bir QTS/QuTS hero uygulamasında birleştirir.

Verileri kaynakta tekilleştiren QuDedup teknolojisi ile, hedef depolamaya çok sürümlü yedeklemenin verimliliği büyük ölçüde artırılırken, aynı zamanda depolama kullanımı optimize edilir.