Kamera Sistemleri

Can ve mal güvenliğimizi korumak amacıyla kurduğumuz güvenlik sistemigüvenlik kamerası ve kamera sistemleri, yaşanabilecek tehlikelere karşı caydırıcılık ve erken müdahale imkanı sağlarken, yaşanan adli durumlarda ise delil amacıyla kullanılabilmektedir.

Günümüzde gelişen teknolojisi sayesinde birçok farklı senaryo için de IP kamera ve güvenlik sistemleri kullanılmaktadır. Üretim ve imalat alanında iş verimliliği, ısı ölçer termal kamera çözümleri ile sağlık ve yoğunluk haritaları ile pazarlama alanları bunlardan sadece bir kaç tanesi..

Kamera Sistemleri ve Alarm Güvenlik Sistemleri
Ev ve İş yeri güvenlik kamerası sistemlerinde gerçekleştirmiş olduğumuz ve devam eden birçok projemiz ile sizlerin ve sevdiklerinizin güvenliği için çalışıyoruz. Gelişen teknoloji ile birlikte yüksek çözünürlükte kameralar, H.265 video sıkıştırma teknolojisini kullanarak aynı kapasite kullanımında daha iyi görüntü kayıtları için çok daha uzun süre kayıt olanağı sağlıyor.

Kamera ile İş Yeri Güvenliği

Your Content Goes Here

Güvenlik kamerası, küçük ve orta ölçekli işletmelerden büyük ölçekli işletmelere kadar çok geniş bir kullanım alanı sağlıyor. Güvenlik kamerası sistemleri, ofis ve iş yerlerinde hem güvenlik amacıyla hem de iş ve eleman kontrolü sağlamak amacıyla kullanılmakta.

 • 7×24 veya isteğe göre harekete duyarlı kayıt imkanı.
 • Akıllı Analiz; Çit ve alan ihlali, unutulan paket, kişi sayma, sabotaj analiz ve nesne takibi gibi birçok analiz imkanı
 • Mobil uygulama ile her an, her yerden erişim olanağı.
 • QR kod ile statik IP ihtiyacı olmadan kameralara erişim.
 • 265 teknolojisi ile daha uzun süre kayıt imkanı.
 • Hybrid sistemler ile tek kayıt cihazında ister IP kamera isterseniz AHD, TVI, CVI yada analog kamera çalıştırabilme

Kamera ile Ev Güvenliği

Your Content Goes Here

Bina çevresi ve ev içinde meydana gelebilecek olumsuzluklara karşı tedbir almak amacıyla kullanılan güvenlik sistemleridir. Evde kullanabileceğiniz IP kamera sistemi sayesinde evde olmadığınız zamanlarda uzaktan izleme, ses aktarımı, görüntüleme ve kayıt işlemi yapılabilmektedir. Ev IP kamera sistemleri sayesinde bakıcıya bırakılan çocukların güvenliğinin gözlem ve kontrolü, hırsızlık olaylarına karşı önlem ve caydırıcılık, hastaların takip edilmesi, kritik bölgelerin izlenmesi gibi güvenlik eylemleri gerçekleştirilebilmektedir.

 • 7×24 veya isteğe göre harekete duyarlı kayıt imkanı.
 • Mobil uygulama ile nerede olursanız olun bir tıkla kameralara erişin.
 • QR kod ile statik IP ihtiyacı olmadan kameralara erişim.
 • 265 teknolojisi ile daha uzun kayıt süresi imkanı.
 • İsteğe bağlı olarak ortam ses kaydı yapabilme seçeneği.

BT Bilişim olarak, güvenlik sistemleri ve güvenlik kameraları teknolojilerini yakından takip ederek alanında en güçlü markalarla iş ortaklıklarımızı sürdürmekteyiz. Güvenlik sistemi, güvenlik kamerası ve IP kamera çözümlerimizle tüm güvenlik sistemi ihtiyaçlarınızda ve her ölçekteki güvenlik projelerinizde doğru ve ekonomik çözümler sunuyoruz.