Jabra Kulaklık

Sınıfının en iyi sesli iletişim çözümlerini sunan Jabra, ofis kulaklık çözümleri ve çağrı merkezi kulaklık çözümleri ile gerek telefon ve konferans görüşmeleri gerekse multimedya tercihlerinde gelişmiş bir kullanıcı deneyimi sağlamaktadır.

Jabra kulaklık modelleri ile tümleşik iletişim ihtiyaçlarınızı sağlarken yüksek konsantrasyon sağlayarak iş ve görüşme verimliliğinizi arttırın. Jabra kulaklıklar, ofis kulaklığı ve çağrı merkezi kulaklığı gibi kurumsal çözümlerin yanı sıra bireysel olarak yolda, sporda ve açık havada kullanım için ideal bir çözüm sunar.

Jabra Kulaklık

Jabra ile Çağrı Merkeziniz Çok Daha Verimli..

İster şirket içerisinde, isterse uzaktan olsun tüm platformlarınızla sorunsuz bir şekilde çalışan Jabra çözümleri ile çağrı merkezinizdeki müşteri deneyiminizi iyileştirin.

Arka plan gürültüsünü azaltma konusundaki en iyi çağrı merkezi kulaklığı.

Jabra Engage 50, arka plan gürültüsünü Microsoft Teams sertifikasının gerektirdiğinden 20 db’ye kadar daha fazla azaltır. Kalabalık bir ofisteyken dahi sessiz bir kütüphanedeymiş kadar rahat çalışacaksınız.

Jabra Arka Plan Gürültü Azaltma

Ofisiniz için Jabra Kulaklık Avantajları..

Jabra kulaklıklar, açık ofiste verimliliğiniz, konsantrasyon ve iş birliğinizi artırmak için geliştirilmiştir profesyonel, sektör lideri kulaklık çözümlerdir.